Ржу. Мне одной кажется, что у "них" с логикой траблы? Если "англосаксы" собираются на нас "переть", то нахрена они нас вооружают? Чтобы интересней было?
Ржу. Мне одной кажется, что у "них" с логикой траблы? Если "англосаксы" собираются на нас "переть", то нахрена они нас вооружают? Чтобы интересней было?
Колись тир був моїм найулюбленішим місцем. Але з моїм зором треба вчитись стріляти на звук мабуть...
Кажется, мі с тобой на єту тему уже говорили. Я тоже считаю что нет никакой проблемі в том, что человек МЕНЯЕТСЯ)))
Не можу. Живу на два дома. Один від одного в двох годинах. Підстрахувати нікому зовсім. А скоро ще й опалення буде на мені. А один дім з твердопаливним котлом. Навіть не знаю, як впораюсь з цим. Ну, якось буде
Вечір - Не чіпай, я хочу спати!, Ніч - Будеш ...ти - не буди!, Ранок - Гардемарини, вперьод!)))
Не знаю. Все залежить від того, як вона відносилась до УСІХ своїх чоловіків. Та від причини, чому вона їх покинула. Чи вони її...
Два? То малувато. Шукай таку, в якої з десяток. То буде неземне кохання, гарантую
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі