Я точно знаю, що все буде так, як треба. Для цього ніякі пророцтва не потрібні)))
Я точно знаю, що все буде так, як треба. Для цього ніякі пророцтва не потрібні)))
Сам винен! Все, що хатній улюбленець може розбити та пошкодити, треба ховати!
А дехто рано за компом посидів, та те, що планував, всеодно зробив)))
скажи, я - молодець!
Подобались.
Мені й листи рукописьні подобались Та й зараз подобається епистолярний жанр. Він особливий.
Усі, які готувала.
Не люблю десертну випічку. То її і не готую. Але, гадаю, якщо б зробила, то й вона теж сподобалась би
Блин! Забыла! С тобой только на москальський!)))
в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі