В мене. В неї все гаразд
Для цього мені достатньо не виходити з дому.
Ми з Санею хотіли пройти пішки вздовж Сіверського Донцю. Удвох
Наробила дофіга з перестиглих яблук. Їм замість цукерок. Кажуть, дуже смачні з суниці садової крупноплідної (полуниці). Але в мене її небагато. Їм свіжою та морожу
Мої синочки працюють в інеті. Нічим замінити неможливо. Співчуваю. Молодший дуже довго раніш по ночам працював. Такий дикий розлад нервової системи! Тільки вгамував усе, а зараз знов ночами доводиться...
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі