Найкраще маршмелоу - САЛО!
То з шкільних відносин, мабуть... Завжди вибирала розмову без натяків. Ніколи не боялась получити відкоша )))
Я теж викликала першого числа. У обох (син та невістка) тиск підскочив. В сина так щось дуже високо. Правда, поки приїхали, то вже збила. То в них стрес був.У невістки батько рідний помер 30-го. 54 роки. Такі добрі жіночки приїхали. І кардіограму зробили, і відправили її до кардіолога. Дочекались, пока прочитає та... ну, просто класні. Лекцію сину "прочитали". маму ж слухати не хоче.
С таким не сталкивалась. Думаю, надо писать в Общество защиты прав потребителей
Я стала більше плакати. Не вважаю, що то погано, але... для мене це новеньке
Колись мій Вчитель Іван Іванович Магда казав, що в мене характер польового хірурга. Тобто, спочатку дія, а вже потім розбір польоту. Не люблю сумніви. Найменьший сумнів розцінюю, як НІ, та починаю діяти якось інакше. Може, це й комусь здається ризикованим, але я так живу.
Стрес дає взнати тоді, коли я розумію, що можу розслабитись
Не знаю (це відповідь не перше питання)
Невідворотність покарання, не зважаючи на особистість - це те, чого я чекаю від нової України
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі