Як це? Совість чи є, чи немає.
Хлопці вчились іноді такі "прості", як дрова... Тому про себе розказували навіть те, що я би постидалась, звісно. Але, з пісні слів не викинути. Тому, слухайте.
Один хлопчина жив далеко від мами у гуртожитку. Їздити до дому, як багато хто тоді, чомусь не мав бажання, чи грошей... Тому знайшов собі тітку-одиначку недалеко та ходив до неї раз на тиждень у "гості". Вона його годувала смачним обідом, пускала помитись у ванні та... "давала", чи "брала" (тут вже я не знаю, але обидва були задоволені, напевно, бо це продовжувалось років з три).
Головне в цьому ось що. Я вже тоді так й не розуміла ХТО в цій сітуації в більш виграшному становищі був?
Так. Це вибір. Людина має мати право сама приймати рішення - мати, чи ні, діточок
Я зовсім не фахівець, але гадаю, краще купити новий. А замінити акумулятор все одно треба. Щоб був запасним.
В мене недорогий самсунгА03. Для мене бренд зовсім не має значення
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Лента.укр
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі