У 13 дитяче, у 17 перше доросле
Дивлюсь на свою пухнасту сволАч та розумію, що в моєму будинку МОЄЇ кімнати не існує
Жити можна. Але деякі обмеження у правах будуть. Іноді серйозні. Частіш такі собі...
Щастя, то коли отримуєш те, що хотілось. Але... чи завжди ми точно знаємо ЧОГО хочемо?
І ще. Чи нам воно треба? те, що ми хочемо...
Та все має право на життя. Зайду... подивлюсь на тих, хто дурнею мається, та мені вже, ніби, краще)))
Ага. Особливо у Харкові на Північній Салтівці "вигідно".
Блін, Теро, в моєї подруги конкретно стало питання продажу чудової квартири у самому центрі. Ніхто навіть не спитав за скільки?
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Играть!
в онлайн режиме
в реальном времени
Chubchik81
24
Рада Данко
22
Циничный Банде...
12
Ice Hockey
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі