Влада усім допомогає..) Як у тебе з автономним енергозабезпеченням?
В передмісті після 22:00 та до 10:00 дуже комфортні +18С, тому денна спека переноситься легше... до мене зимою приїдеш? Чи будеш сидіти на своєму 10-му поверсі?
Я собі додатково встановив АВР та докупив 4 EFB батарейки по 110АН і тепер у мене не вимикають світло ))
Мої бабусі народилися одна у 1914 а друга о 1918 і голодомори і війни пережили і купу дітей виростила ) і одна і друга і дожили до найкращих для України часів -2000х
Було таке у моєму житті років в 12 у нас була дача в селі і мені там подобалась сусідська дівчинка то я їй призначив побачення на рибалці )))
Нужно у калины спросить он точно знает как и за какую щёку брать, как правильно работать языком 
Проверять не будем, поверим наслово... Твоэ выдео з бананом нарасхват
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі