Гы
А у меня есть всего три слова для єтого дибила -"єй ті! - пош'л в пизду!" я люблю людей прам -пара-рам я люблю людей тірім -тірі-рім
Сиджу і думаю, що горобці будуть клювать, коли собаче гівно замерзати почне....
Уявіть собі сотні мільйони років еволюції боротьба за життя безліч поколінь за для того щоб якесь ботоксне хуйло-нєдоразумєніє дало наказ іншим підорам вбити цілий всесвіт однієї людини.... не може бути жодного виправдання нащадки цих нелюдів не мають права на існування вони ганьблять всесвіт
То разве попка? Я почему-то думал, что попка - там где хвостик, а оттуда совсем неудобно чистить
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі