З Днем Народження, Люда! Бажаю тобі всілякого щастя здоров'я та здійснення мрій.... І котиків...
З Днем Народження, Люда! Бажаю тобі всілякого щастя здоров'я та здійснення мрій.... І котиків...
Поки що мінімальна, але враховуючи те що я бачу то через 3-4 роки він цілком зможе заінити якогось шкіпера прямо за штурвалом 
Якби я захотів підлизнути своїй жінці то не зміг зробити це краще ніж ти робиш це своєму йобарю цим питанням ))) Просто у тебе є йобарь, а у нас у кого жінка, у кого чоловік..)) Не визріли ми для такого катарсіса, як у тебе ))
Думаю над тим чим пахнеш ти в цю мить, сподываюсь не в офысному туалеты зараз ти ))
Буває такий запах від людей чи то поєднання парфумів і якихось фізиологічних процесів, але кожен з нас відчував цей запах від когось при вдиханні цього запаху ледве втримуєшся від блювання, хотілося б щоб на твоїй яхті твої йобарі смерділи саме цим запахом щоб ти врешті решт стрибнув дельфінам на зустріч )
Странно мне почему-то казалось, что мода на пидоров начала стухать... уже не слышно про них из каждого утюга, ты думаешь что заскочил в уходящий поезд, а если это поезд в один конец?
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Лента.укр
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі