Там де ти їдеш нахуй а не йдеш?
В області було простіше у нас нарешті зявилися прогнозовані графіки + поки є газ - все добре....
Ні особливих умов непотрібно потрібна жорстка кримінальна відповідальність за піздьож під час виборчої кампанії, але на мій особистий погляд Україні президент не потрібен, взагалі не повинно бути можливості одноосібного узурпування влади, хай грузнуть один одному глотки, верещать як поросята коли беруться до місця білякорита, за цим навіть можна поспостерігати, але не повинно бути єдиного хряка який забирає собі все і видає іншим підсвинкам пайку за кожен хрюк
Поки є газ - є все і електрика і опалення, є обмеження по максимальній потужності, фєн, пралку, мікрохвильову так просто не включиш, але то дрібниці
Бажаю тепла та світла і трохи схуднути))) А також міцних нервів та доброї вдачі )
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі