Не напружувався весь цей час 
Як завжди щось підорське? мабуть гімн? це ж він, я не помиляюсь?
https:// www.youtube.com/watch?v=id9jTJgCW3E&list=RDid9jTJgCW3E&start_radio=1
ППО якесь дивне працювало.... мабуть високобійне... коли почало -дружина позвала в підвал, то ж я пішов, а там вже нічого не чутно... а це 90% запоруки спокійного сну
У каліниного йобаря за 500.000 іто моляться усім своїм богам перед тим як на 1000 метрів від берега відійти.... нє... тре трішки повідкладати.... і за 700.000 брати самий сок
А це правда, що з часом сфінктр втрачає тонус і ти можеш трішки какнуть просто коли чхаєш? Просто цікаво 
Витратив би на дитину, зараз кожна гривня на обліку, але якби сам то було б пох мабуть витратив би на те щоб хтілося тому витрачай 2-гого життя не буде, а як і буде то цього ти не памятатимеш нажаль (чи нащастя)
Кажуть, що чуваки, які в туза довбляться, лиш в море і сруть... треба у місцевого красеня запитати щоб напевне, куди він сре... щоб з першоджерел, як-то кажуть, а не з чуток...
Авто, недвижимость, услуги и товары
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі