Так .. але став Йобарем... хочеш і тебе виїбу?
Так .. але став Йобарем... хочеш і тебе виїбу?
Ты правда думаешь, что меня возможно заставить взять в руки оружие и идти воевать ПРИНУЖДЕНИЕМ?
Доброго!
очікую твого кастінгу топпінгу для сідниць та бюстгалтеру!!

Розумієш у чому справа... те що в Україні називають державною владою налаштоване на деребан, збагачення і піздінг, і те що відбувається зі скаліченими та пораненими військовими -неприпустимо, те що на полі боя від командира залежить ким і як ти помреш або будеш жити чи помреш без жодної відповідальності це неприпустимо!!!! Нагадую усім, що життя людини найвища цінність і ніяка блять чорнорота, особливо якій ніколи на фронті не бути не може каркати, що хтось мусить віддавати своє життя незрозуміло за що
все регионы Украины
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі