ГОТИЧНО
Алекс... дарма... зберігай емоційну стійкість лише самі собі допомогти можемо....Ти в курсі геноциду тутсі і хуту? Скільки і кого загинуло, коли і у якій країні це було?... Отож....
Не можу втриматись від того щоб не виписати тобі премію! От такої широкої душі я людина...
Цю ж землю зможе купити будь-хто узбек, китаєць, араб -байдуже, як вважаєте йому буде цікаво скільки життів українських чоловіків вартували ці 10 гектарів?
Як же заї_ало.... коли вже піпл перестане хавать?! Скільки можна?! Ну невже не зрозуміло, що продаж "зерна" це ЗЛОЧИН злочин перед українцями. Оскільки на експорт мають йти МАКАРОНИ, МУКА... тім хто скаже що продається "фуражне зерно" я відповім - тоді на експорт має йти курятина, свинина, говядина.
Суть злочину з продажу зерна полягає у тому що у вартості зерна міститься мінімальна кількість заробітної плати українців. І жодна розвинута країна не торгує ресурсами -будь-яка країна , яка піклується про своїх людей продає на експорт ТОВАРИ!!!!
І це я ще не підняв тему, що все це зерно - приватна власність і валютні кошти від реалізації цього зерна в України НЕ ПРИЙДУТЬ!
Всі розмови про досягнення від продажу зерна - ІНФОРМАЦІЙНЕ ЛАЙНО!
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі