.піпа а чого ти фамільярнічаєш?
Сьогодні субота їду на Київ, заберу нарешті вуха, замовив на розетці, обіцяють 25годин автономної роботи
Як місцевий піпа (каліна) баче свою енергію
Як його енергію бачать зі сторони
Останній раз залежав від батьків і це було дуже давно, терпіти їх не доводилось...
Якщо ти скажеш мені, що я - ВИНЕН, то навіть я тобі так відповім.... нажаль? Бо нормальна людина не може бажати іншій пережити весь той жах у якому побувала вона, навпаки бажання застерегти та відвести.. Хай Бог тебе береже щиро сподіваюсь, що ти вийдеш з цього положення неушкодженим і дай Боже з перемогою, але наголошую, що кожна позиція яка в той чи інший момент була відбита або залишилась за вами це вже маленька перемога. Чи боюсь я ?? Так боюсь, я боюсь бути інвалідом, я боюсь що мої діти будут беспомічні бодай певний час, я боюсь того, що після моєї смерті не буде справедливості для моєї сімї і моя смерть буде марною. Я БОЮСЬ
Дивна стаття... ЦН скочується в жовтизну ))) без посилання на матеріали справи не повірю жодній літері в цій статті
А ще бісить коли раз у тиждень хочеш подивитися конкретне кіно і саме цей фільм, як назло висне на усіх площадках...
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі