Якого дідька ти вважаєш себе людиною? По якому такому праву? Ти залупа додік вафлістовіч поки не доведено зворотнє
Наче поки жодного за час війни, батьків давно немає
лайкайте один одного поки язики не посиніють
Наголошую,що це 2ге відео, яке було виставлене на тік-тоці ))) створення брудних приводів, і героїчне їх розвінчення? Типу довіряйте мені, якщо ви чогось не бачите то це не те що вам здається?
Додик почему тебя волнуют такие нетривиальные темы в пятницу утром?
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
все регионы Украины
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі