Марічка2024-05-15 15:18Започаткували цей вислів ті хто дорвався до влади ... саме від них ми чули ЦІЙ КРАЇНІ спочатку.... і ось...
Тим хто здатен розмірковувати -Масштабуйте і усвідомлюйте абсурдність...
Марічка2024-05-15 09:46Якщо виїду, то ще буду шукати та просити щоб хтось пожив у будинку..... Але якщо не буде газу, то життя буде важким до нестерпності навіть для чоловіка без вимог.. навіть незважаючи на наявність бензину і генераторів.
Марічка2024-05-14 09:33Милого-любимого, которому можно любить мозги с самого утра до позднего вечера

Марічка2024-05-13 08:08Пупсіки усією зграєю тобі у ротика попісяли, за те що кожен день гарного інтернету не маєш
Особливо упороті зараз напишуть - дивись він не втратив оптимізму.... У цього скаліченого хлопчика буде все життя щоб сто мільйонів разів змінити свою думку.... І нажаль таким яким життя було ДО поранення воно вже не буде. Я лиш хочу направити в космос побажання, нехай його подальша доля складеться... Нехай Бог та доля дадуть йому сил жити повноцінним життям.








Новенькі