Или даже 70м2 за 25000$ если один домик сделать 4 квартирным
Доречі я не казав, але у мене є акція лише для болгарських ухилянтів діє .... на перший внесок і розстрочку, зацікавило? 
То ти перебільшуєш! Хіба може бути хтось потужніше змащеного дитячим кремчиком після ванни з пінкою володаря апартаментів в Болгарії ? 
Є думка, що після цієї зими мешканці 10 поверхів і вище почнуть шукати житло або землю в передмісті Києва, також варто додати мешканців Харкова, Чернігова та Сум, які на привеликий жаль будуть шукати кращої долі біля столиці, ці фактори призведуть до підвищення попиту і вартості на нерухомість
Коли була радянщина, ми - тоді радянські люди були омануті, але при наймні у нас не було доступу до альтернативної інформації, у росіян доступ до альтернатривної інформації не обмежений тому попрошу не ображати підарасів росіянами.
Теперь будем говорить о страстном возжелании твоим личным пекарем твоей выхлопной трубы )
Он был публично опущен когда его поймали за самолайком, он не выдержал позора и ушёл по контракту в подзалупные войска.
А коли тобы хочеться трахаться то в тебе мабуть чухаэться попка? просто цыкаво 
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
все регионы Украины
в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі