Хз... Спостерігаємо... Ти ж розумієш що електроенергія продається за кордон? І єдине що треба зробити організувати імпорт електроенергії коли вона дефіцитна. Але ж то треба валюта... Смєрди і в темряві посидять
Хз... Спостерігаємо... Ти ж розумієш що електроенергія продається за кордон? І єдине що треба зробити організувати імпорт електроенергії коли вона дефіцитна. Але ж то треба валюта... Смєрди і в темряві посидять
Хай тобі мій погляд "мони лізи" буде як відповідь!
Хули хули бля бля хули лучше это бабло 5-6 аффективных менеджеров распилят чем рабов грамоте учить шибко умными станут того и гляди... Угроза власти, а так ... Все под контролем
Ксюша, то ти нас теж давно своїми фоточками не балувала ні цьогорічними ні минулорічними )
З Днем Народження, Оля! Хай Бог береже тебе та всю твою Родину, Хай буде так як ти хочеш.
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі