Хз... Спостерігаємо... Ти ж розумієш що електроенергія продається за кордон? І єдине що треба зробити організувати імпорт електроенергії коли вона дефіцитна. Але ж то треба валюта... Смєрди і в темряві посидять
Хз... Спостерігаємо... Ти ж розумієш що електроенергія продається за кордон? І єдине що треба зробити організувати імпорт електроенергії коли вона дефіцитна. Але ж то треба валюта... Смєрди і в темряві посидять
Хай тобі мій погляд "мони лізи" буде як відповідь!
Хули хули бля бля хули лучше это бабло 5-6 аффективных менеджеров распилят чем рабов грамоте учить шибко умными станут того и гляди... Угроза власти, а так ... Все под контролем
Ксюша, то ти нас теж давно своїми фоточками не балувала ні цьогорічними ні минулорічними )
З Днем Народження, Оля! Хай Бог береже тебе та всю твою Родину, Хай буде так як ти хочеш.
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі