Лять... Славко, давай я за тебе постраждаю, а ти в Сіднеї посидиш? Га?
Сподіваюсь що відновлять якнайшвидше, але якщо є можливість бодай з невеликою групою зробити у дворі будинку скважену, краще зробити, решта долучаться фінансово, якщо у вас все вийде, це так працює
СубСуб Суб Суб СУб СУб СУб суп.. короче з макаронами, вас таким кормлять чи у вас суто лікарнянський раціон? Чим зараз доречи годують таких як ти?
Я не збираюся ставати експертом в смаках лайна, потужного доля знайде як і дякулу сподіваюсь
Бггг)) але в жодному разі не переходь за посиланнями чи не намагайся відкрити архів)))
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
все регионы Украины
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі