Відповіді Rigolote

  • rigolote2021-10-31 15:02

    Стільки шуму через одну годину?)

    А я її не дуже відчуваю, якщо чесно...

    • rigolote2021-10-31 13:15

      Спочатку багато хто кричав, що нема вакцини, нема її вибору і нема можливості вакцинуватись. Тепер картина інша: кричать, що їх примушують робити щеплення. Влітку у нас на роботі неохоче робили щеплення, тепер у "сезон" почалося...Одна дама захворіла і дзвонить: "Ой така дурепа, чого я раніше не вакцинувалася". Влітку ж вона говорила, що нізащо не робитиме щеплення, а якщо наполягатимуть, то звільниться з роботи.

      • rigolote2021-10-31 11:13

        Знайомий, який нещодавно перехворів ковідом, отримав відповідну довідку і звільнений від вакцинації на пів року. Довідки я не бачила, але не маю підстав не вірити йому.

        • rigolote2021-10-29 00:24

          Та хоч китайською...

          • rigolote2021-10-29 00:14

            Куди?

            • rigolote2021-10-28 23:52

              Ні, не хочу. Я таке рідко п'ю, але якось було закортіло кока-коли, купила дволітрову пляшку, три дні її пила, втамувала охоту)

              • rigolote2021-10-28 22:28

                Покійна бабця казала, що молоко та шматок хліба - ото й весь сніданок. А тепер традиційних українських сніданків, мабуть, і нема. Їсть хто що хоче. От у Франції, наприклад, кава і круасани на сніданок - то святе. Або булочка з маслом і джемом чи медом. І ніц більше...

                • rigolote2021-10-24 23:09

                  • rigolote2021-10-24 14:10

                    Заліпи лейкопластиром. Скажеш: об дверці кухонної шафки вдарився - не розраховував, що вона відчинена))

                    • rigolote2021-10-22 21:09

                      Книгу нарисів свого знайомого, який нещодавно помер. Ще невидану...

                      • rigolote2021-10-20 23:54

                        Таких, щоб "вообще", серед моїх знайомих нема.

                        • rigolote2021-10-20 22:35

                          • rigolote2021-10-20 22:32

                            ПлачУ... я по життю бюджетник... є, щоправда, "ліві" роботи (коли роблю замовлення якомусь дяді, і він платить мені з власної кишені), але це невелика частка доходів. Думаю, такі "викрутаси" є і в американців, і в європейців.

                            • rigolote2021-10-20 00:42

                              Наталочко, з днем народження!

                              • rigolote2021-10-19 22:21

                                що за безплатний сир?)

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама