Стільки шуму через одну годину?)
А я її не дуже відчуваю, якщо чесно...
Спочатку багато хто кричав, що нема вакцини, нема її вибору і нема можливості вакцинуватись. Тепер картина інша: кричать, що їх примушують робити щеплення. Влітку у нас на роботі неохоче робили щеплення, тепер у "сезон" почалося...Одна дама захворіла і дзвонить: "Ой така дурепа, чого я раніше не вакцинувалася". Влітку ж вона говорила, що нізащо не робитиме щеплення, а якщо наполягатимуть, то звільниться з роботи.
Знайомий, який нещодавно перехворів ковідом, отримав відповідну довідку і звільнений від вакцинації на пів року. Довідки я не бачила, але не маю підстав не вірити йому.
Ні, не хочу. Я таке рідко п'ю, але якось було закортіло кока-коли, купила дволітрову пляшку, три дні її пила, втамувала охоту)
Покійна бабця казала, що молоко та шматок хліба - ото й весь сніданок. А тепер традиційних українських сніданків, мабуть, і нема. Їсть хто що хоче. От у Франції, наприклад, кава і круасани на сніданок - то святе. Або булочка з маслом і джемом чи медом. І ніц більше...
Заліпи лейкопластиром. Скажеш: об дверці кухонної шафки вдарився - не розраховував, що вона відчинена))
ПлачУ... я по життю бюджетник... є, щоправда, "ліві" роботи (коли роблю замовлення якомусь дяді, і він платить мені з власної кишені), але це невелика частка доходів. Думаю, такі "викрутаси" є і в американців, і в європейців.
в реальном времени
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі