Місячні... мабуть, з гормонами непорядок))

У мене все не настільки погано... я принаймні знаю, що це... і можу цифри в таблички вставляти))
Ага... говори ТАК з першого разу... якщо щось, то пізніше можна відмовитись, зіславшись на обставини))) Бо другий раз можуть і не запропонувати)))
Ананаси, апельсини, банани, ківі, лимони, мандарини, хурма у нас, на жаль, не ростуть...
А решту продуктів - українські. Правда, ще зрідка купую польський твердий сир. Він смачніший.
P.S. Варя примусила замислитися. Насправді ми не завжди знаємо, де той продукт вироблений. Розфасування може бути українське, а звідки продукт - хз... Чай у нас теж не росте. От купила вчора консерву тунця, виробництво наше, а де його виловили -
.
Родимки (деякі) подобаються. А як можуть подобатися папіломи -
.
Їх нескладно видалити, навіть у домашніх умовах. В аптеках є такий препарат "Папіллек".
І що там може бути цікавого у наші то часи?)
Тепер на вулиці інколи можна побачити більше, ніж у дУші.
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Более 2000 интересных игр. Играть!
Играть!
в онлайн режиме
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі