Відповіді Rigolote

  • rigolote2021-12-05 16:56

    "Если бы" (с). Якщо таке заняття захопить, можна сміливо мене здавати в психушку.

    • rigolote2021-12-04 15:52

      Рано ще... Можливо, почеплю щось на Миколи... або ніколи))

      • rigolote2021-12-03 22:29

        Ні, не п'ю. Хочу було в житті кілька випадків, напевно... дуже пити хотілося... а посуду іншого не було.

        • rigolote2021-12-02 21:37

          • rigolote2021-12-02 15:51

            Колись нові туфлі поклала в холодильник, у відсік для овочів. Чим у той момент була зайнята голова,

            • rigolote2021-12-02 15:39

              Це означає: Кохай собі на здоров"я! А мені що до того?))

              • rigolote2021-12-01 23:46

                Ну що тут уже зробиш? Буду потроху звикати до себе, темношкірої))

                • rigolote2021-12-01 20:47

                  Не пам"ятаю... може, й було раз чи два)

                  • rigolote2021-12-01 20:44

                    Ну є ж гарніше викладені нарізки, ніж ця фігня)

                    • rigolote2021-12-01 20:29

                      Якраз запікаю - цвітну, під сиром.

                      • rigolote2021-11-30 22:50

                        Ці заборони обійти, що раз плюнути))

                        • rigolote2021-11-30 22:03

                          Гайка постійно згадує про це, хоч я сумніваюся, що вона насправді така жирнюча, як про себе пише...

                          • rigolote2021-11-30 21:32

                            Такого продукту, як крабові палички, не пам'ятаю. Були рибні консерви, кілька сортів риби, морська капуста.

                            Банани вперше купила в Москві у 80-х роках. Навіть у Києві ніколи їх не бачила. З цитрусових траплялися апельсини й мандарини, і то зазвичай перед новим роком. Найпротивніший запах тих часів - запах овочевих магазинів.

                            Шоколадні цукерки пропали наприкінці 70-х. У магазинах були переважно карамельки й іриски. Пам'ятаю, у 79-му я з однокурсницею пішла в гості до її тітки, яка працювала на кондитерській фабриці ім. К. Маркса. Вона нам до чаю виставила вазочку з шоколадними цукерками. У продажу я їх не бачила, але виходить їх все-таки виготовляли, можливо, невеликими партіями, не для простого народу.

                            Сири тверді були, але несмачні. Зараз теж українські сири не дуже, але все одно є вибір.

                            Ковбаса докторська й любительська на смак була непогана, щоправда, проблема була її купити. У Києві з цим було краще. У нас у заводському магазинчику продавали по талонах.

                            З напівфабрикатів популярними були котлети й пельмені.

                            З того, що подобалося у ті часи, - торти й тістечка, а також хліб.

                            • rigolote2021-11-29 20:42

                              Ну... черевики у нього кльові)

                              • rigolote2021-11-29 18:06

                                Бойлер на скільки літрів?

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама