"Если бы" (с). Якщо таке заняття захопить, можна сміливо мене здавати в психушку.
"Если бы" (с). Якщо таке заняття захопить, можна сміливо мене здавати в психушку.
Ні, не п'ю. Хочу було в житті кілька випадків, напевно... дуже пити хотілося... а посуду іншого не було.
Колись нові туфлі поклала в холодильник, у відсік для овочів. Чим у той момент була зайнята голова, 
Гайка постійно згадує про це, хоч я сумніваюся, що вона насправді така жирнюча, як про себе пише...
Такого продукту, як крабові палички, не пам'ятаю. Були рибні консерви, кілька сортів риби, морська капуста.
Банани вперше купила в Москві у 80-х роках. Навіть у Києві ніколи їх не бачила. З цитрусових траплялися апельсини й мандарини, і то зазвичай перед новим роком. Найпротивніший запах тих часів - запах овочевих магазинів.
Шоколадні цукерки пропали наприкінці 70-х. У магазинах були переважно карамельки й іриски. Пам'ятаю, у 79-му я з однокурсницею пішла в гості до її тітки, яка працювала на кондитерській фабриці ім. К. Маркса. Вона нам до чаю виставила вазочку з шоколадними цукерками. У продажу я їх не бачила, але виходить їх все-таки виготовляли, можливо, невеликими партіями, не для простого народу.
Сири тверді були, але несмачні. Зараз теж українські сири не дуже, але все одно є вибір.
Ковбаса докторська й любительська на смак була непогана, щоправда, проблема була її купити. У Києві з цим було краще. У нас у заводському магазинчику продавали по талонах.
З напівфабрикатів популярними були котлети й пельмені.
З того, що подобалося у ті часи, - торти й тістечка, а також хліб.
в реальном времени
все регионы Украины
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі