Да уж...
Хотят ли русские войны? СпросИте вы у тишины (с).
Впевнена, що частина книг є інтернеті. І головне, як правильно уже зазначили, бібліотеки таки безплатні. Було б бажання читати 
Скажу, що ти поводишся, як підліток. Та й гумор у тебе солдафонсько-однотипний.
Так, чула, причому неодноразово - від рядових французів. І про патріотизм, і про націоналізм. І про те, що Франція вже не та... і що націоналізм - це зовсім навіть непогано...
Нам потрібні такі, як Лео)) Їх хтось із жіночок чи то "кинув", чи то образив. Тепер вони свій стереотип ліплять як клеймо на всіх жінок світу. Знають, що "баби" думають, чого хочуть, як чинять у певних ситуаціях)
Сестра користується Тонікою (димчастий топаз). Як на мене, непоганий результат... Але, мабуть, багато залежить від структури волосся, відтінку сивини.
Щоб створити святковий настрій - і собі, і людям. У нас хлопчина з першого поверху щороку вішає гірлянду на дерево перед своїм вікном. Як на мене, то це значно ліпше, ніж "прикрашати" будинки всілякими написами, навіть цілком пристойними)
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі