Насправді ми всі давно під тим ковпаком. Бо у переважної більшості номери підв'язані до банківських карток і т. ін.
Насправді ми всі давно під тим ковпаком. Бо у переважної більшості номери підв'язані до банківських карток і т. ін.
Інколи роблю. Хоч і рідко. Тобто не можу сказати, що зовсім перестала робити цей салат на новорічний стіл. Але торік і цього року - 
Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину (с).
Яка не є, вона наша - з усіма достоїнствами й недоліками, недосконалими людьми, які нас оточують, з менталітетом - ганити всіх і вся, окрім себе)
Але сьогодні про добре) З Новим роком! Здоров'я, радості й гармонії!
Якихось глобальних не загадувала... але колись хотіла потрапити на концерт одного музиканта, який ніколи в Україні не гастролював. Подумала про це під бій годинника... може, навіть випадково, не знаю)) І таки потрапила на концерт того ж року))
А ти ложку сиропу солодки туди додай))
Жартую... Просто вживала ту солодку... потім півдня в роті солодко))
Нитік якийсь... ну валив би святкувати в якусь компашку... у 30+ зазвичай є якісь друзі сімейні, куми, наприклад, які охоче приймуть... особливо кум радий буде))
Якщо батя в цілому нормальний, то один день п"янки можна й пережити... може, сам і пити не буде.
Писати про наближення смерті в 30+ теж якось не того... хоч, звісно, вмерти й раніше можна... ніхто не застрахований. Одне слово, не люблю читати песимістів... І так не дуже радісно)
У розвідку, звичайно. Куди ж іще бабкам-пенсіонеркам йти?))
Ну або на кухню чи в шпиталь підлоги мити...
Играть!
Популярные станции. Слушать!
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі