Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-01-31 22:55

    • rigolote2022-01-31 09:46

      З чим тебе і вітаю!)

      • rigolote2022-01-30 22:42

        Щодо їжі, то поки не бідую.

        • rigolote2022-01-30 22:40

          Неоднозначне питання)

          • rigolote2022-01-30 19:10

            Мама, слава Богу, жива, тато помер позаминулого року.

            • rigolote2022-01-30 16:56

              Є зламана пралка. Саме то для по%...ся))

              • rigolote2022-01-29 17:42

                Не можу зрозуміти твоєї логіки - про можливості. Зараз менше можливостей?

                • rigolote2022-01-29 16:40

                  Мабуть, інтуїтивно... як кажуть, одним місцем відчуваю))) Помилялася рідко.

                  • rigolote2022-01-29 14:08

                    У моєї тьоті був сусід, як у пісні. Причому на два поверхи нижче жив))

                    Але перед тим у неї була скрипалька на поверсі, тому труба - це майже в кайф))

                    • rigolote2022-01-29 14:04

                      Я уже цін не пам'ятаю на все, особливо у 70-х... ще дуже юною була)) А наприкінці 80-х стінку меблеву купувала за 1100 крб, кухню - за 500 з копійками.

                      • rigolote2022-01-29 14:00

                        Коли лічильники на газ ставили - тобто років три тому.

                        • rigolote2022-01-29 13:58

                          Була кава з вершками і гарячі бутерброди з сиром.

                          • rigolote2022-01-28 22:15

                            Ставлюся до них досить позитивно)

                            • rigolote2022-01-28 22:14

                              але часто для досягнення одного й того ж результату людям доводиться докладати різні зусилля.

                              • rigolote2022-01-28 19:20

                                Гармонії і сімейного щастя віднині не парубку!)

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама