ціною тисячу гривень?))
Ти ж знаєш, у кого є Дріонів номер. Могла б у приваті запитати. Якщо не дали б телефон, то принаймні просвітили б, як у нього справи...
У подружок і зараз можна заночувати... а от канікули в бабусі уже ніколи не повторяться((
А ти належиш до бабонерабів - нудиш усе життя про "баборабство". От цікаво, чому вільного чоловіка так хвилює питання, яке його нітрохи не стосується?))
Ні. Думаю, при варінні втрачаються вітаміни. Тому інколи просто перекручую кілька лимонів з цукром. А взагалі я можу їсти лимон і без цукру))
Не так давно вранці проїхала свою зупинку. Причому стояла біля дверей, якийсь чолов'яга запитав, чи виходжу, я його пропустила, а сама поїхала далі))) Добре, що відстань між зупинками там невеличка...
Ні, востаннє купувала, мабуть, ще на початку 90-х. Хоч я і молотий нечасто п'ю.
З анекдотів на anekdot. ru:
Коротко о российском правосудии:
За пытки - 3 года условно.
За твит о пытках - 5 лет тюрьмы.
От тільки проблема, що це не анекдот, а реалії.
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Более 2000 интересных игр. Играть!
Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі