Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-02-17 23:10

    Скільки протрималася на цій роботі?

    • rigolote2022-02-17 20:36

      На євробачення треба посилати епатажних)) Алінина пісня дуже нагадує Go_A. Однотипність же там не вітається.

      • rigolote2022-02-17 20:16

        • rigolote2022-02-16 23:51

          Оголосити Крим єврейською автономією України з відповідним вкладенням грошей світової єврейської спільноти)) Вважай, жарт... у якому жарту лише маленька частка.

          • rigolote2022-02-16 22:39

            Ніякі.

            • rigolote2022-02-16 22:13

              - То ви ще й курите?

              - Так, коли вип'ю.

              - То ви ще й випиваєте?

              - Так, коли в карти програю.

              - То ви ще й у карти граєте???

              - Так, коли на баб сильно потрачуся...

              • rigolote2022-02-16 20:41

                Є турка і гейзерна кавоварка. Але оскільки каву п'ю рідко, то здебільшого заварюю її просто у чашці. Заливаю кип'ятком, настоїться, додаю молока чи вершків (якщо є)... та й усе)

                • rigolote2022-02-16 00:39

                  • rigolote2022-02-15 21:39

                    Коли ж ти встиг усі прочитати?)))

                    • rigolote2022-02-15 21:15

                      Більшість назв від імен/прізвищ їх перших виконавців.

                      • rigolote2022-02-15 14:09

                        Перший день вагітності - і вже таке...

                        • rigolote2022-02-15 13:56

                          Мізків.

                          • rigolote2022-02-15 09:39

                            Ні, це я поступаюся місцем таким дідусикам, як ти.

                            • rigolote2022-02-14 22:11

                              З часником інколи, частіше без нього.

                              • rigolote2022-02-13 16:26

                                Коли жебрак/-чка на вулиці просить милостиню, які твої дії? Або подаєш, або проходиш мимо... Чи є третій варіант: зупиняєшся і розказуєш, що так жити не можна, треба йти працювати))

                                Так і тут: мене, наприклад, не зачіпають його прохання, бо вони мене не обходять, так само, як те, ким він мене чи інших жінок вважає. Бо його "прохання" якраз і розраховані на наші обурення. Тільки почни обурюватися - і "понеслась" ))

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама