Там, де краще платять й умови роботи влаштовують. Якщо один отримує пристойну зарплату, працюючи на "дядю", а інший - копійки, працюючи на державу, то ще невідомо хто з них "раб".
Там, де краще платять й умови роботи влаштовують. Якщо один отримує пристойну зарплату, працюючи на "дядю", а інший - копійки, працюючи на державу, то ще невідомо хто з них "раб".
Саме для гостей нема. Та й тепер гості без запрошення вкрай рідко приходять. А якщо раптом і прийдуть, то щось знайду в морозилці (є котлети, голубці, налисники).
А сьогодні я сама потрапила в гості неждано-негадано....
Привіт, юний орел! А чому не "ся виспали"? "важко ся зізнати", що нелегко СЯ у пам'яті тримати?))
Певно, прочитала деякі твої питання тут (як-от про шпілі-вілі) й вирішила, що ти ще цнотливий)))
Сід про це теж писав... Він, наприклад, вважає, що Коля (Рейнмейкер) і Зорян - одна особа. 
Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі