Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-03-01 21:15

    Ні. А моя начальниця робила у себе на балконі... казала, що тридцять пляшок ще в неї лежать досі. Частину десь відвезли.

    • rigolote2022-03-01 21:12

      Поки є. І вибір також є. Народ нагріб уже про запас.

      • rigolote2022-03-01 21:10

        В піжамі. Але ж у нас не Київ. Хоча дофіга було фальшивих тривог уже... Ні разу нікуди не ходила.

        • rigolote2022-03-01 20:27

          Може, пообіцяли їм "кемську волость"?))

          • rigolote2022-03-01 19:41змінено

            Прочитала, що недавно рознесли меморіал жертвам нацизму "Бабин Яр".

            Прийшли зачищати "нацистів" і почали воювати з пам'ятниками їхнім жертвам? Дуже своєрідні методи боротьби...

            • rigolote2022-03-01 13:25змінено

              Кадыров дал политикам срок «до 31 февраля» для отказа от санкций

              • rigolote2022-03-01 12:49змінено

                Я поширила, але серед моїх знайомих тільки двоє, і вони адекватні.

                Та й пізно уже. БілорусІЯ вранці приєдналася до "спецоперації".

                • rigolote2022-03-01 01:13

                  Кредитки не скасували поки що... а там городи почнуться))

                  • rigolote2022-03-01 01:04

                    • rigolote2022-03-01 00:24

                      А в нас знову якась важка техніка по дорозі пересувається...

                      • rigolote2022-02-28 20:00

                        Вчора почитала цю хрінь... у кращих традиціях совка періоду 30-х, ба навіть крутіше... Геббельс міг би в них повчитися!

                        • rigolote2022-02-28 19:28

                          Нам ще буде важко... дуже... не поспішайте з висновками. ТРИМАЙМОСЯ!!!

                          • rigolote2022-02-28 19:16

                            Привіт, сонце) Це ти мене шукаєш? На роботі я була... Приємно, однак, що хтось за мене переживає))

                            • rigolote2022-02-28 02:39

                              Я... але вже, мабуть, пора...

                              • rigolote2022-02-27 23:04

                                Людина - така істота...щоб вижити, швидко пристосовується. До хорошого, звісно, швидше звикаєш... Я теж годину тому йшла двома темними дворами, жодної людини не зустріла. Тільки хтось на другому боці дороги зупинився, почувши мої кроки...

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама