Ні. А моя начальниця робила у себе на балконі... казала, що тридцять пляшок ще в неї лежать досі. Частину десь відвезли.
Ні. А моя начальниця робила у себе на балконі... казала, що тридцять пляшок ще в неї лежать досі. Частину десь відвезли.
В піжамі. Але ж у нас не Київ. Хоча дофіга було фальшивих тривог уже... Ні разу нікуди не ходила.
Прочитала, що недавно рознесли меморіал жертвам нацизму "Бабин Яр".
Прийшли зачищати "нацистів" і почали воювати з пам'ятниками їхнім жертвам? Дуже своєрідні методи боротьби...
Кадыров дал политикам срок «до 31 февраля» для отказа от санкций
Я поширила, але серед моїх знайомих тільки двоє, і вони адекватні.
Та й пізно уже. БілорусІЯ вранці приєдналася до "спецоперації".
Вчора почитала цю хрінь... у кращих традиціях совка періоду 30-х, ба навіть крутіше... Геббельс міг би в них повчитися!
Привіт, сонце) Це ти мене шукаєш? На роботі я була... Приємно, однак, що хтось за мене переживає))
Людина - така істота...щоб вижити, швидко пристосовується. До хорошого, звісно, швидше звикаєш... Я теж годину тому йшла двома темними дворами, жодної людини не зустріла. Тільки хтось на другому боці дороги зупинився, почувши мої кроки...
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі