У росіян це хто?
Вони не думають. За них думає одна недолюдина. Все решта їм вкладають у мізки жорсткою пропагандою.
Він герой тільки тут. І то тільки тому , що мазохіст. Не кожен може терпіти, щоб його копали як старе відро усі підряд... Навіть віртуально...
Ті, хто виконує злочинні накази, такі ж самі злочинці. Особливо вищий склад в армії.
Було наївно взагалі на це сподіватися, якщо чесно. Маю на увазі, що нас туди приймуть.
А в нас, навпаки, крупи знову з'явилися в магазинах. Перед тим кілька днів були лише дорогі макарони та рис по 80 грн.
А чому не заплатити, якщо є доходи? У більшості лічильники. Якщо не користуєшся водою/газом, то й не платитимеш за ці послуги.
А може, з них РОА організувати?)) Там поки ніякий рашистський генерал у полон добровільно не здався?) Нащо їх дарма годувати?
Популярные станции. Слушать!
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі