Уже в дефіциті, схоже...
У нас в місті все працює, всіх поселяють, надають мед.допомогу, харчі. Що стосується нестачі медикаментів, то деяких препаратів нема в аптеках. А з роботою туго тепер і місцевим , і переселенцям.
Нарешті я зрозуміла, що таке превентивний удар)
Давно про це знали у вищих колах. Принаймні за кілька тижнів. Хоч, напевне, не вірили до кінця. Мені про це говорив у перший день війни один есбеушник. У пресі про це відкрито писали, мовляв, розвідка Великобританії і США попереджує. Якщо хтось і не вірив, то прості люди, і то далеко не всі. Про це свідчить, наприклад, те, що частину літаків з нашого аеродрому відвели за тиждень, решту напередодні нападу.
З однокурсницею спілкуюся, яка живе в Сургуті з початку 90-х, в неї вся рідня тут, і вона сама в шоці від цієї війни. Написала мені в перший день... Ще одну послала по курсу русского корабля... хоч вона заявила, що теж за Україну. Але почала мені казки про "внє політікі" і т.п. Решта, ті, що мовчать, і не запитали навіть, як ми тут, викреслені зі списку нормальних людей.
в реальном времени
в онлайн режиме
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі