Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-03-14 23:57

    Уже в дефіциті, схоже...

    • rigolote2022-03-14 22:01

      Вона не ведуча, а редактор.

      • rigolote2022-03-14 21:07

        В Україні цей сайт недоступний.

        • rigolote2022-03-14 14:42

          Вова, ви як там? Що чути у ваших краях?

          • rigolote2022-03-14 13:20

            У нас в місті все працює, всіх поселяють, надають мед.допомогу, харчі. Що стосується нестачі медикаментів, то деяких препаратів нема в аптеках. А з роботою туго тепер і місцевим , і переселенцям.

            • rigolote2022-03-14 00:31

              Судячи з біографії, він флюгер ще той))

              Але гарний і талановитий флюгер))

              • rigolote2022-03-13 23:10

                У нас её собирают и отправляют (с).

                • rigolote2022-03-13 23:05

                  • rigolote2022-03-13 17:48

                    Вітаю! Здоров'я, миру, любові! Хай усі наступні д.н. будуть безхмарними!

                    • rigolote2022-03-13 13:38змінено

                      Нарешті я зрозуміла, що таке превентивний удар)

                      • rigolote2022-03-12 19:18

                        Привіт, Тарік! Рада, що ти живий-здоровий. Замочив хоч одного москаля?)

                        • rigolote2022-03-12 15:00

                          Давно про це знали у вищих колах. Принаймні за кілька тижнів. Хоч, напевне, не вірили до кінця. Мені про це говорив у перший день війни один есбеушник. У пресі про це відкрито писали, мовляв, розвідка Великобританії і США попереджує. Якщо хтось і не вірив, то прості люди, і то далеко не всі. Про це свідчить, наприклад, те, що частину літаків з нашого аеродрому відвели за тиждень, решту напередодні нападу.

                          • rigolote2022-03-12 12:49

                            З однокурсницею спілкуюся, яка живе в Сургуті з початку 90-х, в неї вся рідня тут, і вона сама в шоці від цієї війни. Написала мені в перший день... Ще одну послала по курсу русского корабля... хоч вона заявила, що теж за Україну. Але почала мені казки про "внє політікі" і т.п. Решта, ті, що мовчать, і не запитали навіть, як ми тут, викреслені зі списку нормальних людей.

                            • rigolote2022-03-11 21:31

                              Хіба в мережі... але це неефективно.

                              • rigolote2022-03-11 21:08

                                Ага... мозку... і не тільки в Москві...

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама