За що?
Потрібно... навіть якісь не дуже важливі речі, типу прибирання. Це відволікає від кепських думок...
На жаль, зміни будуть лише на рівні окремого народу/народів... і то далеко не всіх його представників. Якби було інакше, то у світі давно припинилися б війни.
Не зовсім зрозуміла про ППО. Він має на увазі, що нафтобазу в Бєлгороді свої підпалили?)
Не люблю цих порівнянь: "Петербург - Северная Пальмира. Киев - Северный Рим". Кожне місто на своєму місці.
Не впевнена також, що саме Бальзаку належить цитований вислів. В інеті стільки всього гуляє! Довіряю лише тоді, коли називають з якого саме твору цитата, вказують рік видання і сторінку))
Купувала торік подарунковий набір їхній, коли в гості йшла. Але сама не пробувала. Брала у маленькому магазі, продавчиня порекомендувала, казала, що смачні))
От якби бахнули ще в якийсь лікьоро-водочний магазин! Щоб в штани наробили ці покидьки...
Це, швидше, для самозаспокоєння. Бо за ефектом прирівнюється до кидання пір'їнки на слона.
Який удар? Вона з 2014 року займала відверто антиукраїнську позицію і відкрито підтримувала "ДНР" і ЛНР".
Хтозна... Нема нічого вічного... Одні міста занепадають, інші відроджуються... так завжди було в історії.
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
все регионы Украины
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі