А чого не до кума?
Не знаю. Але є питання щодо цього закону. Оголошено загальну мобілізацію, але ж беруть далеко не всіх... І з роботою також туго. А люди ТАМ працюють і утримують свої родини в Україні. Ну от повернуться вони сюди. Роботи нема і в армію не беруть... І сидітимуть на шиї в держави.
Важко сказати. Думаю, він був не в Києві. Хоча хз... Мабуть, свої ж і здали...
З названих - ні за ким... Над Зоряном часто кпинила, але він уже набрид своєю одноманітністю. Краще б уже Геник вернувся, у нього ще траплялися інколи проблиски гумору... Шкода, що пропали десь Поручик, Скрипач, зануда Буранов...
Дуже-дуже рада тебе бачити! Як ніколи раніше)))
Але душа болить за країну, за наших хлопців... Вірю, що переможемо, та іноді песимізм хвилями накочується((
Нормально ставлюся. Кожен має право на свою думку й на сумніви, тільки потрібно висловлювати їх коректно й аргументовано. Іноді це непросто)
Погано, коли своїх мізків нема... зате слухають усяких сірож. А тепер Сірожа сам боїться бути зґвалтованим)
Якщо доживу, буду, мабуть, пенсіонерити)) Час уже поступитися місцем молоді)
в реальном времени
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
в онлайн режиме
все регионы Украины
Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі