Я от собі думаю: може, у них справді зайва хромосома? Плюс побічний ефект від "Спутника". 
Я от собі думаю: може, у них справді зайва хромосома? Плюс побічний ефект від "Спутника". 
Велася також політика "уподібнення", "зближення" мов.
Як приклад, словосполуки з одного перекладу, "удосконаленого" через 20 років.
На чужині несолодко. Одна справа, коли ти гість, інша - коли біженець.
Та й тут, де я, поки спокійно.
Не знаю. Але якщо навіть так, то це навряд чи називається "здали". Його можуть лише захопити через те, що в оборонців вичерпалися ресурси.
Гроші армії... але, якщо взяти для прикладу вартість одного якісного броніка, то моя допомога мізерна. Тому хвалитися особливо нічим 
Убивства путіна замало. Треба всю кліку знешкодити. Бо ж ніхто з них не хоче під трибунал потрапити.
Краще на лобі, щоб одразу бачили - ідіот... а то на шиї можна й не помітити.
Ще не зовсім провалились, лише на півдорозі... провалля, схоже, дуже глибоке...
Ну що ж... Нехай Німеччина і далі дозволяє російській п'ятій колоні автопробіги по Берліну з триколорами для підтримки "бывшей родины". Поки снаряд не гримне в Німеччині, німець не насторожиться?
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
все регионы Украины
Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі