Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-04-18 20:00

    Я от собі думаю: може, у них справді зайва хромосома? Плюс побічний ефект від "Спутника".

    • rigolote2022-04-17 17:52

      Обурюються, видаляють мульт, психують:

      • rigolote2022-04-17 17:33

        Велася також політика "уподібнення", "зближення" мов.

        Як приклад, словосполуки з одного перекладу, "удосконаленого" через 20 років.

        • rigolote2022-04-17 17:21змінено

          Варто й минуле згадати:

          • rigolote2022-04-17 17:16

            На чужині несолодко. Одна справа, коли ти гість, інша - коли біженець.

            Та й тут, де я, поки спокійно.

            • rigolote2022-04-16 23:15

              Не знаю. Але якщо навіть так, то це навряд чи називається "здали". Його можуть лише захопити через те, що в оборонців вичерпалися ресурси.

              • rigolote2022-04-16 15:56

                Гроші армії... але, якщо взяти для прикладу вартість одного якісного броніка, то моя допомога мізерна. Тому хвалитися особливо нічим

                • rigolote2022-04-16 14:29

                  Ще рано. Холоднувато... на майські буде саме те)

                  • rigolote2022-04-16 14:27

                    Вітаю! Здоров'я, миру, любові, душевної гармонії!

                    • rigolote2022-04-15 20:13

                      Убивства путіна замало. Треба всю кліку знешкодити. Бо ж ніхто з них не хоче під трибунал потрапити.

                      • rigolote2022-04-15 09:07

                        Її треба залишити як символ виживання, доки не помре природною смертю..

                        • rigolote2022-04-14 22:35

                          • rigolote2022-04-14 19:34

                            Краще на лобі, щоб одразу бачили - ідіот... а то на шиї можна й не помітити.

                            • rigolote2022-04-13 20:57

                              Ще не зовсім провалились, лише на півдорозі... провалля, схоже, дуже глибоке...

                              • rigolote2022-04-13 20:55

                                Ну що ж... Нехай Німеччина і далі дозволяє російській п'ятій колоні автопробіги по Берліну з триколорами для підтримки "бывшей родины". Поки снаряд не гримне в Німеччині, німець не насторожиться?

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама