Обхожусь без неї якось)
Ага, надійшло. Закликають повідомляти про виявлені вибухові пристрої, залишену військову техніку, а також переміщення військ окупанта)
Росте Антонич і росте трава,
і зеленіють кучеряві вільхи,
Ой, нахилися, нахилися тільки,
почуєш найтайніші з всіх слова.
Дощем квітневим, весно, не тривож!
Хто стовк, мов дзбан скляний, блакитне небо,
хто сипле листя — кусні скла на тебе?
У решето ловити хочеш дощ?
З всіх найдивніша мова гайова:
в рушницю ночі вклав хтось зорі-кулі,
на вільхах місяць розклюють зозулі,
росте Антонич і росте трава.
Нічого особливого не чекаю. Просто хочу бути впевнена, що вже нікого не заберуть на війну. На жаль, тих хто загинув, уже не повернеш... і на жаль, це ще не кінець.
Я навіть не в курсі, хто від України бере участь. Уже чимало років дивлюся лише виступи переможців - після фіналу)
Кілька крапель йоду на шматочок хліба або цукру. У студентські роки мої однокурсники таким чином отримували довідку про звільнення від занять)
Такі, як Кірілл давно служать не Богу, а мамоні.
"Ніхто не може служити двом панам, оскільки, або одного зненавидить, а другого любитиме, або одного триматиметься, а іншим знехтує. Не можете служити Богові й мамоні" (Матвія 6:24).
Після того, як начхали на Будапештський меморандум, ставлюся до "колективної відповідальності" доволі скептично.
У мене був період, коли я рахувала, скільки грошей можу потратити на день, і що на них купити, і на яких продуктах зекономити, піти пішки чи поїхати тролейбусом. Але тоді так жило чимало людей. І за це нітрохи не соромно... Соромно красти, обдурювати людей, робити якісь підлі вчинки, вести аморальний спосіб життя. А бідність - то не ганьба...
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі