Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-05-12 13:58

    Обхожусь без неї якось)

    • rigolote2022-05-11 23:46

      У мене пиво з віршами ніяк не в'яжеться)) і взагалі пиво не мій напій)

      • rigolote2022-05-11 17:41

        Колись після операції на 7 кг за кілька днів.

        • rigolote2022-05-11 17:39

          Ага, надійшло. Закликають повідомляти про виявлені вибухові пристрої, залишену військову техніку, а також переміщення військ окупанта)

          • rigolote2022-05-11 10:21

            Росте Антонич і росте трава,

            і зеленіють кучеряві вільхи,

            Ой, нахилися, нахилися тільки,

            почуєш найтайніші з всіх слова.

            Дощем квітневим, весно, не тривож!

            Хто стовк, мов дзбан скляний, блакитне небо,

            хто сипле листя — кусні скла на тебе?

            У решето ловити хочеш дощ?

            З всіх найдивніша мова гайова:

            в рушницю ночі вклав хтось зорі-кулі,

            на вільхах місяць розклюють зозулі,

            росте Антонич і росте трава.

            • rigolote2022-05-11 10:07

              Нічого особливого не чекаю. Просто хочу бути впевнена, що вже нікого не заберуть на війну. На жаль, тих хто загинув, уже не повернеш... і на жаль, це ще не кінець.

              • rigolote2022-05-10 23:58

                • rigolote2022-05-10 20:08

                  Я навіть не в курсі, хто від України бере участь. Уже чимало років дивлюся лише виступи переможців - після фіналу)

                  • rigolote2022-05-10 18:23

                    Кілька крапель йоду на шматочок хліба або цукру. У студентські роки мої однокурсники таким чином отримували довідку про звільнення від занять)

                    • rigolote2022-05-10 17:51

                      Ламати завжди легше й швидше, ніж відбудовувати.

                      • rigolote2022-05-10 17:43

                        Такі, як Кірілл давно служать не Богу, а мамоні.

                        "Ніхто не може служити двом панам, оскільки, або одного зненавидить, а другого любитиме, або одного триматиметься, а іншим знехтує. Не можете служити Богові й мамоні" (Матвія 6:24).

                        • rigolote2022-05-10 14:06

                          Після того, як начхали на Будапештський меморандум, ставлюся до "колективної відповідальності" доволі скептично.

                          • rigolote2022-05-10 01:10

                            Ого, який бойовий!)

                            а пам'ятаєте відео 8-річної давнини?

                            • rigolote2022-05-09 23:17

                              А його попереджували! Нє, попхався з квіточками...

                              • rigolote2022-05-09 22:36

                                У мене був період, коли я рахувала, скільки грошей можу потратити на день, і що на них купити, і на яких продуктах зекономити, піти пішки чи поїхати тролейбусом. Але тоді так жило чимало людей. І за це нітрохи не соромно... Соромно красти, обдурювати людей, робити якісь підлі вчинки, вести аморальний спосіб життя. А бідність - то не ганьба...

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама