Йшов би ти на хутір метеликів ловить!)))
Знаю деяких співвітчизників, які у вишиванках ходять, патріотичні пісні люблять, українською добре розмовляють і навіть інших повчають щодо мовних питань... однак не проти, щоб за них інші повоювали, навіть і російськомовні...
Розмовляю українською все життя. Навіть коли навчалася російською, у побуті говорила рідною.
У мене нема ідолів чи кумирів серед політикуму. Та й узагалі начебто нема...
Ні на що. Я ненав'язлива. У крайньому разі можу почати розмову, а далі по ситуації.
Доброго здоров'ячка!
Я думаю, що він, а точніше його гаманець. Хтось думає інакше? (с)
Якщо вона цнотлива, і ще не встигла набратися досвіду у спілкуванні з бойфрендом, то все нормально (с)
Не думаю, що їм загадили. Переважна більшість тих, хто зараз проти України, так думала і раніше. Це території, де кількість проросійськи налаштованого населення, на жаль, немаленька.
Рашисти там водопостачання ніяк не можуть відновити, місту загрожує екологічна катастрофа, спалах епідемій, а вони школи планують відкрити... чисто пропагандистські лозунги. Хоч не сумніваюся, що показушну акцію на кістках з піснями, рос.гімном та прапором вони влаштують.
Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі