Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-06-09 10:22

    Учотирьох))) душ під водопадом))

    • rigolote2022-06-09 00:33

      • rigolote2022-06-08 23:33

        Для цього потрібно передусім мати добре почуття гумору і критично до себе ставитися. А тепер у багатьох почуття гумору взагалі відсутнє. Наприклад, серед місцевих персонажів яскравим представником з атрофованим ПГ був Громов. (Сподіваюся, він живий-здоровий). Але Громов хоча б сам це визнавав)

        • rigolote2022-06-08 22:01

          "Прийми-но оту посудину звідси!" - кажуть у нас. Так що у значенні "забирати що-небудь звідкись" - запросто. Не так давно міняли труби у ванній кімнаті, довелося ванну виносити. Важка! Ледве удвох витягли/прийняли. А був би ти поряд - поміг би, прийняли б її з тобою, а не з майстром)) Ти ж у нас ще молодий, сильний)))

          • rigolote2022-06-08 17:45

            Десницею ))

            • rigolote2022-06-08 09:35

              Зоряне Гелевичу, тебе потрібно віддати на кілька днів українським феміністкам для дослідження))

              • rigolote2022-06-08 00:41

                Нахабство - це коли людина постійно гепає в чужі двері попри те, що їй докладно пояснили, чому не збираються відчиняти.

                • rigolote2022-06-07 22:51

                  • rigolote2022-06-07 21:20

                    З названих найбільше подобається базилік. В усі літні салати його додаю... А також рукола.

                    З готових приправ - хмелі-сунелі.

                    • rigolote2022-06-07 15:49

                      Ся подобає, коли ся не торкає))) Чого це всілякі "особи" мають простягати руки до мого обличчя))

                      • rigolote2022-06-07 10:50

                        Ні. Який у цьому сенс? Приміром, знати, що ти подобаєшся комусь, хто не подобається тобі?

                        • rigolote2022-06-06 22:43

                          Черговий напад правдоізліянія. З ним це буває періодично, коли путін трішки зашморг розслабляє)

                          • rigolote2022-06-06 21:34

                            Колега зараз в Іспанії. Каже: по іспанському тб говорять, що захід України бомбитимуть з боку білорашки у липні. Можливо, полізуть також танками...

                            • rigolote2022-06-06 16:55

                              Доброго здоров'я! Б' єш москалів? Чи хоча б тролиш?))

                              • rigolote2022-06-06 16:20

                                Не моє пояснення. Але в принципі я з ним майже згодна.

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама