Звісно, у важливих речах програвати нелегко. Але битися головою об стіну точно не буду - струс мозку можна отримати))) Інколи варто просто замислитися - а може, ця річ не така вже й важлива, може, потрібно вибрати інший шлях. Якщо перед тобою зачиняються одні двері, десь обов'язково мають відчинитися інші. Підтверджено власним життєвим досвідом)












Новенькі