Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-06-25 11:15

    Таке враження, що у них запасів на роки.

    • rigolote2022-06-25 00:00

      Одне добре - літаю рідко)

      • rigolote2022-06-24 21:41

        Ніц не зрозуміла - хто і кого?

        • rigolote2022-06-24 21:01

          За стрижів не чула, а за лелек читала, що мажуть спати до 10-15 хвилин у польоті.

          І ще за деяких птахів:

          • rigolote2022-06-24 14:49

            Ще в дошкільному віці дружила з одним хлопчиком (наші бабусі жили поряд), який потім став доволі відомим художником. Живе зараз у Словенії. Кілька років тому у нашому місті була його виставка. На відкритті цей чоловік сказав, що йому дуже пощастило, бо він не працює, а лише приділяє час своєму улюбленому заняттю. І за це хобі йому ще й платять, причому непогано: він може жити за кордоном й утримувати сім'ю. На мою думку, це якраз той випадок: людина не працює, а отримує задоволення від свого заняття. І гроші як бонус.

            • rigolote2022-06-23 20:29

              Морозиво сьогодні. Наче й смачне, але запах якийсь... неприродний. Колега пригостила)

              • rigolote2022-06-23 11:48

                Певно, їх спокушають блУдоватНі чоловіки)) Спокушають ЦК, не одружуються з ними і пішло-поїхало...

                • rigolote2022-06-22 17:02

                  До такої елегантної страви, якою є долма, можна подати червоне вино з сорту «арені» (с).

                  • rigolote2022-06-21 19:56

                    Це навряд. Але запитала б їх: а, може, краще вас здати замість Донбасу?

                    • rigolote2022-06-21 19:50

                      Хек у клярі.

                      • rigolote2022-06-21 15:41

                        Ти ж уважаєш, що всі тітки корисливі... Значить їх цікавлять лише чоловіки з претензією на добру зарплату/ прибутки))

                        • rigolote2022-06-21 00:41

                          Якщо не хочеш туди, значить бажаю, щоб відмовили...

                          • rigolote2022-06-20 21:59

                            Взагалі не чую) Але інколи кажу такі слова молодій колезі, коли вона матюкається.

                            • rigolote2022-06-20 21:53

                              Ніхто не хотів помирати (с). Шкода...

                              Виявляється, кілька днів тому також пішов у засвіти найкращий чоловік французького кіно Жан-Луї Трентіньян.

                              Зрештою, вони померли у похилому віці. А у нас гинуть молоді й перспективні... Це значно болючіше...

                              • rigolote2022-06-20 21:37

                                Не завжди... У черешнях знаю, бо до них байдужа))

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама