Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-07-23 15:51

    Які ще "отношения"? Чоловіка де поділа?

    • rigolote2022-07-22 21:27

      Ти в реалі дикунка, а тут відриваєшся?

      • rigolote2022-07-22 21:25

        Не подобається засилля англіцизмів. Не лише англіцизмів, але їх найбільше.

        А коли їх забагато, то й мова як полова... Нащо оті всі тьютори, ейчари, фідбеки, челенджі, мастріди, якщо в українській є нормальні відповідники?

        • rigolote2022-07-22 12:19

          Білизну (труси, ліфчики) перу, футболки здебільшого теж. Постільну білизну прасую.

          • rigolote2022-07-22 07:10

            До голови ОСББ. Щоправда, дзвонила лише раз)

            • rigolote2022-07-22 04:30

              Можливо. Але від цих думок нічого не залежить.

              • rigolote2022-07-21 20:15

                Та нормально. Маринувала як завжди, тільки додавала ще чайну ложку насіння гірчиці (на 1 л).

                • rigolote2022-07-21 19:05

                  Розпорядження начмеда було усним? Коли знову даватиме якісь вказівки, проси їх письмового підтвердження))

                  Недавно знервувала цим нашу кураторку. Правда, все було по закону: у нашій службі працівник може виконувати розпорядження вищого начальства, лише сповістивши свого безпосереднього керівника. Якщо ж його нема, давай письмовий наказ))

                  • rigolote2022-07-21 00:17

                    Це ті сусіди, яким по 80? Було б їм по 30-40, ти б дверима не гримала...

                    • rigolote2022-07-20 21:10змінено

                      "Доцю" Тамари Горіха Зерня читала?

                      Якщо любиш фантастику - Ярослав Мельник "Далекий простір", "Маша, або постфашизм".

                      • rigolote2022-07-20 17:16

                        Пробувала хороші дорогі вина... Але не скажу, що вони унікальні

                        Утім... Не так давно подруга купила грузинське шампанське на д.н. Унікальна гидота, на відміну від їхніх вин)

                        • rigolote2022-07-20 17:10

                          Тримайся, козаче!

                          Ми у вас віримо!

                          • rigolote2022-07-19 22:37

                            У мене вчора був невдалий день... на додачу ще й зуб нив під коронкою тижневої давнини)

                            Сьогодні вже дивлюся на це по-іншому.

                            • rigolote2022-07-19 22:24

                              Санта-Барбара - це не романтика, а безконечна тягомотина) Може, краще щось у стилі "Помсти" з Костнером і Медлін Стоу?))

                              • rigolote2022-07-19 16:10

                                Втілення задумів!

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама