Завжди чогось трішки не вистачає... Як у відомій пісні)) Така, мабуть, людська природа. 
Завжди чогось трішки не вистачає... Як у відомій пісні)) Така, мабуть, людська природа. 
Інколи вмію, але не завжди. Особливо дратує, коли бачиш, що людина спеціально робить усе, щоб тебе вивести з рівноваги. Так і хочеться у відповідь кинути чимось важким)) Ну, поки що всі живі))
Українське прислів'я менш квітчасте: "Добре роби - добре й буде". Або "роби добро, й воно повернеться".
Як у пісні, що Кириченко співала: "Гріє душу село, моє рідне село". І розмови з мамою... І спогади також гріють...
Чимало. Всіх не згадаю, певно: "Білий птах з чорною ознакою", "Данило Галицький", "Вогнем і мечем", "Водій для Віри", "Свої". Брежнєва грав у якомусь фільмі - лінь гуглити, забула назву)
Отак, завдяки простому Радиному питанню, ми й побачили деяких красунчиків
)
Швидше за все, інтерфейс у нього давно українською. На головній сторінці можна поміняти. У мене теж український.
А нащо підлизуватися? Просять допомогти, якщо, наприклад, не знають того, що я знаю краще. І я прошу, якщо, приміром, не виходить нормально відфотошопити якусь фотку, у дівчини, яка за освітою програміст. Просто кажу: "Допоможи, будь ласка!"
Бухар з мене слабенький... рідко й мало)
А чому дивує, що вдень? Якщо людина не працює в той час, то яка різниця?
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі