Долучаюся до вітань!
До речі, а де ви, дівчатонька, Юрася поділи? 
Тривожне літо. Пам'ятаю схожі відчуття у серпні 2014, коли наші виходили з-під Іловайська.
Як на мене, то твій психолог трохи не на тому акцентує)) Але то лише моя думка. 
А фільм сподобався... Зачепило - і саме кіно, і те, що є прототип героя, і те, що виконавець головної ролі теж тепер на війні. Одне слово, рекомендую!
Це ти про дугіну? Яку навіть бомба не взяла? Машина на шматки, а в цієї фашистки жодної подряпини на пиці?
Бажаю бурхливого сексу на першому ж побаченні)) Втілення усіх фантазій у життя!))
Було дві зустрічі, які не мали продовження. Одна з них - у Франції. За кілька місяців до запланованої поїздки до друзів у гості познайомилася в асьці з французом. Коли він дізнався, що їду в його країну, то запропонував зустрітися. Мої друзі запросили його до себе додому. Очевидно було, що люди ми різні, однак спілкуватися було цікаво. Просто провели приємно два дні...
Интернет опросы: политика, общество
в онлайн режиме
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
25
Рада Данко
22
Ice Hockey
13
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі