Як це все заїбало. Я все розумію. Але це геноцід. В обласній лікарні три години не було світла. КТ не працювало. Щоб апарат загрузився потрібно десь півгодини. Поки загрузівся світла знову не стало. Що робити людям з інсультом. Як діагноз поставити....В мене така важка жінка була..поки гралися з КТ терапевтичне віконце було втрачено






Новенькі