Боже як ти страждаєшь...ну ти там тримайся
Привіт. В нас таке часто буває. Бо вода далеко - більш ніж 100 км місце водозабору. Щось трапляється і все - два-три дні без води. Ніхто нічого не робить з радянських часів. Владі похер - вони тільки піздять. Так що я тебе розумію. Останнього разу взагалі чуть трагедія не трапилась - орки довбанули по водозабору....дивом вдалось уникнути повного водного блекауту
Він за все життя не зрозумів нічого про жінок? Якась висосана з пальця історія
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі