Гімно ще своє понюхай потім напишеш що з ним не так
Він не олігофрен. Він просто мерзота яка всіх тримає за дурнів. Що до його висловів - він просто типовий невіглас. Був би олігофрен - не було б так гірко усвідомлювати що коїться в світі.
Єдиний твій проект - це кіздеж на цьому сайті (можливо ще десь). Бо коли тебе тут немає ти ж десь звіздіж про свій успішний успіх))))
Він багато чого казав. а толку? так же як і ця відставка - читав хто кандідти на цей пост? та ж банда
Халіф - лелека. Не пам'ятаю що подобалось але я кожного вечора дивиласю діафільм з цією казкою. а так вона дуже сумна...
Хм...піду. Унікальних здібностей немає. Через машину не стрибну но перелізу швидко)))Можу йому яйца відірвати.
Доброго ранку дорогенька. "Усього" це назавжди порушене життя рідних. Як у 21 сторіччі взагалі може бути таке. Я не можу перестати про це думати. Ще не можу зрозуміти що світові лідери спілкуються з путіним.
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Лента.укр
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі