Мммм...а що вважається здоровою їжею???наприклад салати з овочів я не готую поки їх немає з огороду. кур'яче філе не люблю. рибу люблю смажену. так що напевно нічого. ну каші просто на воді варю.
Мммм...а що вважається здоровою їжею???наприклад салати з овочів я не готую поки їх немає з огороду. кур'яче філе не люблю. рибу люблю смажену. так що напевно нічого. ну каші просто на воді варю.
Ти про що взагалі? Той хто звик жити в гарних умовах з любих обставин буде старатись жити краще. Він з любих умов зробить для себе кращі. А ти про що?
Звісно. В кожної приголомшливої подорожі я сплю із жінкою і гідом тільки на такому матраці. З купою цікавінок
Ти вже автодім покупав. Тому сдрисні і не їби мізки нам. Повторюється. Бреши краще
Та яка різниця. Америку вони не відкрили. Ці скоти бо по іншому я не можу їх назвати давно вже не вкривають своїх дій.
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі